Wesołych Świąt !!!

foto
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie od dnia 1 lipca 2008 roku realizuje projekt pn. „Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” kierowany do wychowanków rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz osób niepełnosprawnych. W procesie jego realizacji ściśle współpracowaliśmy z partnerami projektu tj. Stowarzyszeniem „Rodzice Dzieciom Troski Specjalnej” w Marianowie oraz Zarządem Okręgowym Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Łomży.
więcej

Dzień Pracownika Socjalnego

foto
21 listopada obchodziliśmy Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji Starosta Łomżyński - Pan Krzysztof Kozicki spotkał się z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży oraz dyrektorami jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, które realizują zadania zlecone przez Powiat Łomżyński.
więcej

Piknik integracyjny w Kownatach – wrzesień 2009

foto
W dniu 5 września 2009 roku w Ośrodku Wsparcia w Kownatach odbył się piknik integracyjny dla środowiska osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. Organizatorami imprezy byli: Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Okręgowy w Łomży, dyrektor - Marian Knopkiewicz oraz pracownicy i uczestnicy Ośrodka Wsparcia w Kownatach.
więcej

Kierownicy Ośrodków Pomocy Społecznej z Podlasia z wizytą w powiecie łomżyńskim

foto
W dniu 23 czerwca 2009 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży odbyło się spotkanie Kierowników Ośrodków Pomocy Społecznej z terenu województwa podlaskiego z przedstawicielami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży.
więcej

Uroczyste otwarcie Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kownatach

foto
W dniu 22 kwietnia 2009 r. uroczyście został otwarty Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w miejscowości Kownaty, gm. Piątnica. W uroczystości udział wzięli: Wojewoda Podlaski Maciej Żywno, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Jacek Piorunek, Starosta Łomżyński Krzysztof Kozicki, Wójt Gminy Piątnica Edward Łada, Dyrektor Biura Zarządu Okręgowego PKPS w Łomży Marian Knopkiewicz, Dyrektor Edward Jarota i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży oraz wielu gości mających wkład w powstanie ośrodka.
więcej

« · 1 · »

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.