Wesołych Świąt !!!

foto
Kończy się kolejny rok. Tradycyjnie już jest to czas podsumowań, refleksji i planów na przyszłość. W tym okresie zazwyczaj każdy z nas zastanawia się nad tym, co udało nam się osiągnąć i zrealizować w minionym roku. My też przedstawiamy Państwu na łamach naszej strony internetowej trochę informacji dotyczących realizacji projektu systemowego „Razem ku samodzielności” w roku 2011. Cieszymy się, że są optymistyczne. W procesie jego realizacji ściśle współpracowaliśmy z naszymi partnerami tj. Ośrodkami Pomocy Społecznej w Jedwabnem, Przytułach i Wiźnie. Wspomniany projekt znalazł również wsparcie Starosty Łomżyńskiego oraz Podlaskiego Urzędu Marszałkowskiego.
więcej

Dzień Pracownika Socjalnego

foto
Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, pragnę złożyć swoim współpracownikom oraz wszystkim pracownikom pomocy społecznej z terenu Powiatu Łomżyńskiego podziękowania za ofiarną i ciężką pracę w wyjątkowo trudnej służbie na rzecz potrzebujących.
więcej

Piknik integracyjny dla środowiska osób niepełnosprawnych – Kownaty 2011

foto
W czwartek, 8 września 2011 roku na terenie Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Kownatach odbył się piknik integracyjny dla środowiska osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. Impreza odbyła się pod hasłem „Poczucie humoru dobrze amortyzuje życiowe wstrząsy”. Organizatorami byli Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Okręgowy w Łomży oraz Ośrodek Wsparcia w Kownatach.
więcej

Życzenia Wielkanocne

foto
Życzenia wielkanocne od Dyrektora i Pracowników PCPR w Łomży
więcej

Informacja o kryteriach podziału środków PFRON w 2011 r.

foto
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży informuje, iż w roku 2011 zgodnie z Uchwałą Nr X/28/2011 Rady Powiatu Łomżyńskiego z dnia: 28 marca 2011 roku, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznał na realizację zadań ustawowych w zakresie rehabilitacji społecznej mieszkańców powiatu łomżyńskiego kwotę 88 128 zł.
więcej

« · 1 · »

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.