Sztuka osób niepełnosprawnych – Prace Pana Mariusza Kisielewskiego

foto
Pan Mariusz Kisielewski zamieszkały w Jeziorku jest uczestnikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej w Marianowie. Jego główne zainteresowania to: szydełkowanie, prace w gospodarstwie domowym, technika.
więcej

Sztuka osób niepełnosprawnych - Wystawa ceramiczna "Jak powstają gliniane anioły"

foto
Stowarzyszenie "Rodzice Dzieciom" Troski Specjalnej Warsztat Terapii Zajęciowej w Marianowie zapraszają do obejrzenia wystawy "JAK POWSTAJĄ GLINIANE ANIOŁY". Wystawa przedstawia zastosowanie gliny w procesie rehabilitacji osób niepełnosprawnych, którą z powodzeniem od wielu lat wykorzystuje Warsztat Terapii Zajęciowej podczas zajęć terapeutycznych.
więcej

Sztuka osób niepełnosprawnych - Prace uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży

foto
Prace zostały wykonane przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży. Placówka kształci dzieci i młodzież upośledzoną umysłowo w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i ze sprzężonymi defektami (autyzm, niedosłuch, przewlekłe choroby, niedostosowanie społeczne i zaburzenie zachowania), oraz prowadzi zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze dla dzieci upośledzonych w stopniu głębokim.
więcej

Sztuka osób niepełnosprawnych – Prace uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej „BONA” w Łomży

foto
W Warsztacie Terapii Zajęciowej Z.S. ,,BONA” Sp. z o. o w Łomży, zajęcia prowadzone są w pracowniach, tj.: przystosowania do życia codziennego, ceramiczno-plastycznej, rękodzieła artystycznego, biologicznej, politechnicznej, komputerowej, edukacji i umiejętności społecznych. Ponadto prowadzone są zajęcia z muzykoterapii i rehabilitacji ruchowej. W W.T.Z .zapewniona jest również stała opieka psychologiczna.
więcej

Sztuka osób niepełnosprawnych - Prace Pani Joanny Łada

foto
Pani Joanna Łada jest mieszkanką powiatu łomżyńskiego i jednocześnie uczestniczką Warsztatu Terapii Zajęciowej "BONA" w Łomży. Jej pasją jest rękodzieło. Tworzy małe dzieła sztuki wykorzystując do tego głównie papier i bibułę.
więcej

Sztuka osób niepełnosprawnych - Prace uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Marianowie

foto
Warsztat rozpoczął swoją działalność 3 lutego 2000 roku. Na zajęcia do placówki uczęszcza 35 osób niepełnosprawnych. Uczestnikami zajęć terapeutycznych są osoby posiadające prawnie potwierdzony status niepełnosprawności, niezdolne do podjęcia pracy oraz wskazanie do terapii zajęciowej. Warsztat jest placówką pobytu dziennego. Czas trwania zajęć w warsztacie wynosi 35 godzin tygodniowo i 7 godzin dziennie. Placówka prowadzi swoją działalność przez 5 dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
więcej

Sztuka osób niepełnosprawnych - Prace Pana Mariana Skawskiego

foto
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy zaproponować Państwu nowy rozdział na naszej stronie - Sztuka Osób Niepełnosprawnych z naszego powiatu. Zaczynamy od prac Pana Mariana Skawskiego, który od niedawna jest przedsiębiorcą i prowadzi firmę artystyczną SKAWA ART powstałą dzięki funduszom z PFRON na podjęcie działalności gospodarczej. Pan Marian zajmuje się produkcją ręcznie malowanych ozdób świątecznych, okolicznościowych i stroików pasujących do każdego wystroju wnętrz. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii jego prac oraz zakupu rękodzieła.
więcej

« · 1 · »

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.