Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Przypadający na 21 listopada, Dzień Pracownika Socjalnego, stwarza dla nas szczególną okazję, aby złożyć podziękowania i życzenia osobom, które dają z siebie wszystko, pomagając innym.

Jak trudno być pracownikiem socjalnym - wie tylko pracownik socjalny, a jak wiele satysfakcji przynosi wykonywanie tego zawodu może wiedzieć tylko pracownik socjalny. W dniu Waszego święta dziękujemy, że jesteście!!!

 

Nie sposób również nie wspomnieć w tym Dniu o pozostałych pracownikach służb społecznych, zatrudnionych w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej oraz członkach organizacji pomocowych. Również do Państwa kierujemy wyrazy uznania za zaangażowanie, trud i wysiłek oraz wyzwania, z jakimi się spotykacie każdego dnia.

Dziękujemy, za otwartość, profesjonalizm i gotowość niesienia pomocy innym. Dziękujemy, że jesteście zawsze tam, gdzie dzieje się krzywda, że często z narażeniem swojego zdrowia pomagacie tym, którzy wymagają solidarnej postawy w pokonywaniu własnych problemów. Trzeba wielkości ducha i ogromnego serca, by pomimo własnych obaw pomagać innym. Jesteście dla nas świadectwem otwartości na drugiego człowieka i „cichymi" bohaterami walki z panującą nadal pandemią.

W tym wyjątkowym dniu życzymy Wam i Waszym rodzinom wytrwałości w realizacji osobistych planów, a także wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym Niech pomoc drugiemu człowiekowi stanowi dla Was źródło niewyczerpanej satysfakcji i budzi szacunek ze strony tych, którzy doświadczają jej wymiernych skutków. Życzliwe słowa są bowiem krótkie i łatwe do wymówienia, ale ich echa są naprawdę nieskończone.

                                                                                                      

Z wyrazami szacunku,

Jacek Albin Nowakowski

Dyrektor PCPR  w Łomży wraz z Pracownikami

 

2023-11-21 10:00 Opublikował: Admin

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.