Przedstawiciele PCPR w Łomży na Turnieju Strzeleckim Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych

W dniu 15 czerwca 2010 r. na Strzelnicy Forty k. Łomży odbył się I Turniej Strzelecki Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych . Organizatorem imprezy była Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Łomży przy ul. Rybaki 14. Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Łomży. Wśród zaproszonych gości obecni byli : Biskup Łomżyński Tadeusz Bronakowski, Wiceprezydent Łomży Krzysztof Choiński, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomży Wiesław Jagielak , Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży Edward Jarota i Dyrektor Ośrodka Adopcyjno – Opiekuńczego w Łomży Bożena Jabłońska.

W zawodach strzeleckich uczestniczyła młodzież z pięciu placówek: Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Zambrowie, Domu Dziecka w Supraślu, Domu Dziecka w Ostrołęce, Gimnazjum Nr 7 w Łomży i Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży.

W programie imprezy było zwiedzanie Fortów i muzeum , zawody strzeleckie drużynowe i indywidualne oraz zabawy integracyjne. Najwięcej punktów w strzelaniu zdobyła drużyna z Supraśla. Organizatorzy zapewnili uczestnikom turnieju poczęstunek na świeżym powietrzu.

2010-06-17 07:40 Opublikował: Admin

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.