Wesołych Świąt !!!

Kończy się kolejny rok. Tradycyjnie już jest to czas podsumowań, refleksji i planów na przyszłość. W tym okresie zazwyczaj każdy z nas zastanawia się nad tym, co udało nam się osiągnąć i zrealizować w minionym roku.

My też przedstawiamy Państwu na łamach naszej strony internetowej trochę informacji dotyczących realizacji projektu systemowego „Razem ku samodzielności” w roku 2011. Cieszymy się, że są optymistyczne. W procesie jego realizacji ściśle współpracowaliśmy z naszymi partnerami tj. Ośrodkami Pomocy Społecznej w Jedwabnem, Przytułach i Wiźnie. Wspomniany projekt znalazł również wsparcie Starosty Łomżyńskiego oraz Podlaskiego Urzędu Marszałkowskiego.

Serdecznie dziękuję za tę owocną współpracę, okazywaną życzliwość i pomoc. Dziękuję szczególnie moim współpracownikom z PCPR za ogromne zaangażowanie w realizację projektu.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć naszym Beneficjentom i czytelnikom najserdeczniejsze życzenia rodzinnych świąt, wiary nadziei i miłości, a w nadchodzącym Nowym Roku wiele uśmiechu i radości.

Edward Jarota

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży


2011-12-22 11:37 Opublikował: Admin

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.