Piknik integracyjny w Kownatach – wrzesień 2009

W dniu 5 września 2009 roku w Ośrodku Wsparcia w Kownatach odbył się piknik integracyjny dla środowiska osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. Organizatorami imprezy byli: Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Okręgowy w Łomży, dyrektor - Marian Knopkiewicz oraz pracownicy i uczestnicy Ośrodka Wsparcia w Kownatach.

Wśród zaproszonych gości byli m.in.: pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży, mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Łomży ul. Polowa 39 wraz z dyrektorem Franciszkiem Chrzanowskim; mieszkanki Domu Pomocy Społecznej pw. Św. Franciszka z Asyżu w Tykocinie, uczestnicy Domu Pomocy Społecznej PKPS w Łomży oraz mieszkańcy Kownat i okolicznych miejscowości.


Głównym punktem programu pikniku integracyjnego była msza polowa odprawiona przez ks. Sławomira Grodeckiego – proboszcza parafii w Dobrzyjałowie. Następnie zgromadzonych gości zabawiała grupa dziewcząt z DPS w Łomży wykonując pieśni i tańce ludowe w strojach z epoki. Organizatorzy częstowali gości smaczną gorącą grochówką oraz bigosem.

2009-09-07 15:09 Opublikował: Admin

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.