Zaproszenie na Targi Pracy dla Osób z Niepełnosprawnością

Fundacja Aktywizacja wraz ze Starostwem Powiatowym w Łomży, Powiatowym Urzędem Pracy w Łomży oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży chciałaby serdecznie zaprosić do udziału w Targach Pracy dla Osób z Niepełnosprawnością.

Ideą przewodnią Targów jest promocja najbardziej przedsiębiorczych firm tworzących nowe miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnością.

 

Dla pracodawców jest to doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebrać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.

Szukającym pracy Targi umożliwiają uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmach, ich planach związanych z zatrudnieniem oraz dostępnych na rynku ofertach pracy, a także o możliwościach odbycia staży i praktyk.

Do udziału w wydarzeniu zostaną zaproszeni przedstawiciele firm, instytucji państwowych, Biur Karier Szkot Wyższych, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów związanych ze środowiskiem osób niepełnosprawnych z powiatu łomżyńskiego.

Dzięki Tragom Pracy będą mogli Państwo nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą z powiatu łomżyńskiego, zapoznać się z warunkami pracy oraz poznać jego strategię, plany rozwoju oraz politykę personalną. Gwarantujemy obecność firm z różnych branż, dzięki czemu każdy uczestnik znajdzie dla siebie interesującą ofertę pracy.

Czas trwania Targów Pracy przewidujemy od godziny 9:30 (rejestracja uczestników) do godziny 12:00.

Udział jest bezpłatny.


27 marca 2014r. godz. 10:00

Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Łomży, ul. Szosa Zambrowska 1/27

 

 

PROGRAM

09:30 - 10:00      Rejestracja uczestników

 

- prosimy o zabranie ze sobą kopii aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz CV

 

10:00                 Rozpoczęcie Targów Pracy:

 

- prezentacja ofert pracy dla osób niepełnosprawnych (pracodawcy z powiatu łomżyńskiego, Powiatowy Urząd Pracy w Łomży, agencja zatrudnienia Fundacji Aktywizacja),

- konsultacje z zakresu praw pracownika i pracodawcy (Powiatowy Urząd Pracy w Łomży, Podlaski Oddział Państwowego Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Okręgowa Inspekcja Pracy),

- prezentacje oferty pracy oraz staży dla absolwentów szkół wyższych (Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Centrum Karier Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży),

- porady z zakresu dofinansowań ze środków UE,

- konsultacje zawodowe, prawne, psychologiczne oraz z zakresu przedsiębiorczości (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży, Powiatowy Urząd Pracy w Łomży, Fundacja Aktywizacja),

- wystawa twórczości uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Marianowie oraz Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kownatach.

 

12.00                   Zakończenie Targów Pracy

 

12:00 - 14:00      Spotkanie informacyjne ze specjalistami Fundacji Aktywizacja

 

W programie spotkania przewidziany jest również poczęstunek dla przybyłych gości.

 

Kliknij zamieszczone zdjęcia aby powiększyć

 

 

 

 

2014-03-13 08:54 Opublikował: Admin

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.