Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji, w Starostwie Powiatowym w Łomży, życzenia pracownikom socjalnym złożyli Starosta Łomżyński – Lech Marek Szabłowski oraz Wicestarosta – Adam Krzysztof Sowa.

 

W spotkaniu wzięli udział pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży oraz dyrektorzy i pracownicy: Domu Pomocy Społecznej w Łomży, Domu Pomocy Społecznej w Tykocinie, Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kownatach oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Marianowie, które realizują zadania zlecone przez Powiat Łomżyński.

Starostowie podziękowali pracownikom za zaangażowanie i ofiarność w pracy na rzecz drugiego człowieka oraz pogratulowali wytrwałości i efektywności w realizacji trudnych zadań z obszaru pomocy społecznej.

Oto treść życzeń:

Szanowni Państwo

Dyrektorzy i Pracownicy

Jednostek Organizacyjnych Pomocy Społecznej

W Powiecie Łomżyńskim

 

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego życzymy Państwu zadowolenia i satysfakcji z pracy, której wykonywanie wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale również zrozumienia ludzkiej słabości oraz głębokiego przekonania, że człowiek w obliczu problemów i cierpienia nie może pozostać sam.

Dziękujemy za zaangażowanie, za wszelką pomoc i uśmiech, który nieraz jest największym dobrem i znakiem nadziei, że wszystko można jeszcze w życiu zmienić.

Dziękujemy Państwu za szlachetne czyny, ciepłe słowa, wytrwałość, cierpliwość, zrozumienie i uśmiech na twarzy, który przynosi bardzo często ukojenie podopiecznym. Niech więc dzisiejsze święto będzie okazją do zadumy nad sensem Waszej pracy i wyrażenia wdzięczności za trud, jaki wkładacie w rozwiązywanie ludzkich problemów.

Życzymy, aby pomoc drugiemu człowiekowi stała się prawdziwym spełnieniem i przyniosła Państwu satysfakcję, a na co dzień ludzką przyjaźń i życzliwość.

Z wyrazami szacunku

 

Starosta Łomżyński

Lech Marek Szabłowski 

Wicestarosta Łomżyński

Adam Krzysztof Sowa

 

 

2013-11-21 11:51 Opublikował: Admin

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.